Leave Your Message
banner_slide1
01 02 03

PRODUKTET TONA

Ne jemi të denjë për besimin tuaj
Ulje ekstra 15%.

Gama e produkteve tona të larmishme përfshin shishe uji sportiv, shishe termos, gota, tenxhere kafeje dhe shishe ushqimore.

Shiko me shume

Produkt me shitje të nxehtë

01

Lajme

Rreth nesh

Yongkang Toptrue Houseware Co., Ltd. u themelua në vitin 2008, i përkushtuar për R&D, projektimin dhe prodhimin e enë pijeve në natyrë të më shumë se 350 produkteve. Përfshirë shishen e ujit sportiv, termos me vakum, gotën, tenxheren e kafesë, balonën e ushqimit, të gjitha janë 100% të sigurta për ushqim, përputhen me standardet evropiane dhe amerikane të sigurisë ushqimore dhe kanë kaluar testin FDA, LFGB dhe BE.

shikoni më shumë